Uniek kleed voor de kinderkamer.
Wasbaar in de wasmachine
-
WIJ ZIJN ER VOOR U!We doen 100% ons uiterste best!! CONTACT: Vanuit Nederland : 0031 495711213 Vanuit Belgie : 0032/11757722
-
ZO SNEL MOGELIJKE VERZENDINGBestelt u vóór 14:00, dan is uw pakketje in 98% van de gevallen de volgende dag in huis
-
NIET GOED? GELD TERUGRuilen of retourneren kan zonder reden binnen 30 dagen. Lees wel even hoe...
-
VEILIG EN GEMAKKELIJK BETALENVele betaalmogelijkheden. Allen uiterst veilig. Ook betalen in termijnen nu mogelijk!
Geen beter (Kerst- of Sinterklaas) Cadeau voor je kind
Er is een nieuwe bewoner van het bos in onze collectie geland. Gemakkelijk te onderhouden en machinewasbaar Monsieur Hedgehog is gemaakt van zacht en comfortabel katoenvelours dat de kleine voetjes van je schat zal verrukken. De warme tinten van ons vloerkleed Ollen maken het gemakkelijk te integreren in elke kinderkamer of kinderkamer. Tot slot, om je cherubijn zoveel mogelijk te beschermen, is de rug van Ollen antislip!

Materiaal: 100% katoen / antislip achterkant
- Kleur: Rode ondergrond, praliné- en chocoladepatronen
- Materiaal: 100% katoen / antislip achterkant
- Afmeting: 80 x 120 cm
- Poolhoogte: 20 mm
- Wasbaar: machinewasbaar op max 30 °C
- Herkomst: India
- Machine getuft
- Antistatisch
- Duurzaam en veilig
- Zeer comfortabel
OEKO-TEX STANDARD 100-certificering
Met dit vloerkleed creëer je een eyecatcher op de vloer in de kinderkamer.
Het vloerkleed is zeer geschikt voor de babykamer, kinderkamer en speelkamer.
Kwalitatief vloerkleed - duurzame materialen
Dit zijn de wasvoorschriften (belangrijk):
Was uw tapijt apart op maximaal 30° met een korte fijne cyclus (maximaal 30 minuten), een neutraal wasmiddel en zacht centrifugeren.
Hier zijn enkele dingen die u NIET moet doen:
Laat het niet nat in de machine. Pas op dat u geen bleekmiddel en geen wasverzachter gebruikt. Stop je vloerkleed niet in de droger en stel het niet bloot aan direct zonlicht. Maak het ook niet droog.
Tot slot, vermijd te regelmatig wassen om het materiaal niet te beschadigen!
Maak je daarnaast geen zorgen, als je aan het begin van gebruik het breken (verlies) van materiaal hebt, is dit geen fout, het zal geleidelijk afnemen!